Mám smysl pro detail i rázný humor

Jsem lektorka copywritingu, konzultantka a mentorka. Učím své klienty psát prodejní texty v souladu s jejich osobními hodnotami i s principy moderního marketingu.

Co jsem zač?

  • Lektorka a mentorka
    v online kurzech i při osobních konzultacích, kde učím své klienty psát autentické texty, které prodávají.
  • Autorka
    online programu Copykiller – prodávejte textem a spoluautorka dalších marketingových kurzů, seminářů a e-booků.
  • Copywriterka a obsahová specialistka
    se zkušeností z desítek velkých online kampaní pro VIP klienty v Česku i na Slovensku

Písmenková závislačka

Vždycky jsem byla takové literární dítě. Čtení i psaní jsem milovala od malička. Obávané hodiny slohu pro mě byly něco jako jarní procházka na Kokořín, a tak jsem se přirozeně rozhodla studovat češtinu a angličtinu.

Po vysoké škole jsem prošla postupně několik různých profesí od lektorky angličtiny až po překladatelku a korektorku. Když jsem se pak pustila naplno do podnikání a přivoněla ke copywritingu, byla to na první pohled láska jako trám.

„Hledala jsem člověka, který mě v mém online podnikání dokáže nakopnout a ukázat ten správný směr, kdo mi dá funkční návody, hromadu inspirace a co víc, kdo mi lidsky sedne. Lucka je pro mě přesně takovým člověkem.“
Jana Kochovázakladatelka jazykové školy Langon s.r.o., www.langon.cz
„Lucie mi pomohla propojit informace, které jsem měl od zákazníků, a podívat se na ně z nadhledu. Pochopil jsem, že mě na mých textech sice čeká ještě spousta práce, ale že moje situace je řešitelná. Jestli přemýšlíte o konzultaci s Lucií, tak to prostě udělejte. Stojí to fakt za to.“
Svatomír Kováčekautor projektu Peníze v hrsti, www.penizevhrsti.cz

Proč autentické texty?

Na začátku své copywriterské dráhy jsem psala podle srdce a v souladu se svými hodnotami. Postupně jsem ale se naučila víc řídit marketingovými tabulkami a konverzními grafy. To mě časem přivedlo až k totálnímu vyhoření a já jsem se rozhodla vrátit se sama k sobě, svým hodnotám a psaní v souladu s mou vlastní jedinečností.

V tom teď podporuji i své klienty. Učím je, jak namixovat ten správný poměr autenticity a copywriterských principů, aby jejich texty oslovily ty správné zákazníky.

S kým jsem spolupracovala

Potřebujete se naučit psát lepší prodejní texty?

Napište mi na e-mail lucie@luciekoubek.cz a pustíme se do toho společně.